TÜROFED 5. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANTALYA’DA YAPILDI.

GÜMTOB TÜROFED DELEGELERİ

TÜROFED 5. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANTALYA’DA YAPILDI.

TÜROFED 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı 24 Kasım 2016 tarihinde Antalya’da yapıldı. GÜMTOB delegeleri  Mehmet Haluk BECEREN- Mustafa Sezencan-Cengiz Tokatlı-Fikret Karaçalı-Işık Uğurtuğ-Ayhan Aslan-Emin Sarper-Ali Ulvi Gümüşhan ve Ferruh Ulukardeşler  genel kurula katıldı.

Yapılan seçimlerde GÜMTOB Başkanı Mehmet Haluk Beceren  ve GÜMTOB Afyon Sorumlusu Ali Ulvi Gümüşhan TÜROFED yönetim Kurulu’na, Cengiz Tokatlı Türofed Denetleme Kuruluna ve Işık Uğurtuğ TÜROFED Disiplin Kuruluna seçildi.

Son Eklenen Genelgeler

Merhaba, şu anda sitemizde misafir kullanıcı olarak bulunuyorsunuz. Web sitemizden faydalanabilmek ve Son Eklenen Genelegeleri görebilmek için lütfen sol taraftaki formu kullanarak oturum açınız.

  GÜMTOB

 


Son Eklenen Duyurular

Merhaba, şu anda sitemizde misafir kullanıcı olarak bulunuyorsunuz. Web sitemizden faydalanabilmek ve Son Eklenen Duyuruları görebilmek için lütfen sol taraftaki formu kullanarak oturum açınız.

  GÜMTOB

 


 

logo-bottom

turfed

ihra-min
hotrec-min
untwo-min 
map

GÜMTOB
GÜNEY MARMARA TURİSTİK OTELCİLER BİRLİĞİ-DERNEĞİ

Çekirge Kırkmerdiven Sok. No:1/1 Osmangazi  BURSA / TÜRKİYE 
Telefon: 0.224.233 62 24- 233 59 06 Fax: 224-236 51 28
GSM: 0530 404 99 53
 E - POSTA :   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.